Клієнти


Нашими клієнтами є українські компанії та компанії з іноземними інвестиціями сфери виробництва, транспорту, сільського господарства, послуг, оптової та роздрібної торгівлі, фінансового сектору. Найбільш відомими із них є:

-          ПІІ ТОВ “Укршпон». Підприємство з іноземними інвестиціями «Укршпон» є виробником натурального шпону з деревини та його експортером до країн Європи та Росії.

-          ТОВ «Файдаль Україна». «Файдаль Україна» є офіційним дистриб’ютором «FEIDAL GmbH Lacke + Farben» на території України. На початку 2004 року було організовано та успішно розвивається спільне німецько-українське підприємство з виробництва лакофарбової продукції в Україні.

-          ТОВ «Декора-Україна».  Компанія ТОВ «Декора-Україна» розпочала свою діяльність у 2008р. як дочірнє підприємство Decora S.A. м.Срьода Великопольська (Польща). Діяльність Підприємства – оптовий продаж оздоблювальних будівельних матеріалів  на всій території України.

-          АсМАП України. Асоціація Міжнародних Автомобільних перевізників України (АсМАП України) створена наприкінці 1991 року та є договірним об’єднанням завданням якого є постійна координація господарської діяльності підприємств, що об’єдналися для роботи, в тому числі в системі МДП. Асоціація сприяє розвитку перевезення вантажів та пасажирів автомобільним транспортом, в тому числі у міжнародному сполученні, представляє інтереси своїх учасників в органах державної влади, міжнародних організаціях, захищає права учасників, забезпечує зв’язки з громадськістю.

-          Представництво „Перфетті Ван Мелле”. Perfetti Van Melle є третьою за величиною компанією в світі з виробництва цукерок і жувальної гумки, яка заснована в Мілані, Італія. Її продукція поширюється в більш ніж 130 країнах світу.

-          ТОВ «Тродат-Україна».   TRODAT — найбільший в світі виробник автоматичної штемпельної продукції. Компанія «ТРОДАТ-Україна» є офіційним представником австрійської компанії TRODAT в Україні.

-          ТОВ «Осіївське».  ТОВ «Осіївське» є одним з найбільших сільгоспвиробників Вінницької області.

-          ТОВ «Фінансова компанія ФС». ТОВ «Фінансова компанія ФС» надає факторингові  послуги.

-          КМП Фірма «Екотеп».  КМП Фірма «Екотеп» надає послуги з проектування та монтажу об’єктів теплоенергетики.

-          ТОВ «Атеферро-Україна».   ТОВ «Артеферро-Україна» є єдиним офіційним представництвом в Україні італійської компанії «Industria Italiana Arteferro» світового лідера з виробництва кованих, литих і штампованих елементів  з чорного метала, алюмінію та латуні. Продукція компанії користується попитом в 136 країнах світу.

bigmir)net TOP 100