Про нас


Аудиторська фірма «Київський аудитор» працює на ринку аудиторських послуг з 2005 року.  В своїй роботі ми керуємось Міжнародними стандартами аудиту та Кодексом професійної етики бухгалтерів. Спеціалісти нашої фірми мають вищу економічну освіту, досвід роботи бухгалтерами, аудиторами та  економістами.  Послугами нашої фірми користуються підприємства сфери  виробництва, транспорту, сільського господарства, послуг, оптової та роздрібної торгівлі, фінансового сектору.

За роки роботи ми здобули великий досвід перевірки та консультування  підприємств різних галузей економіки. Цей досвід дозволяє виконувати будь-які поставлені завдання: аудит фінансової та податкової звітності, ведення та відновлення бухгалтерського обліку, консультування з податкових та юридичних питань.  Завдання виконуються якісно та в обумовлені терміни.

Ми гарантуємо конфіденційність отриманої  в процесі виконання завдань інформації. Вимоги дотримання конфіденційності відображені в договорі про надання аудиторських послуг.

Спеціалісти нашої фірми постійно вдосконалюють свої знання, відвідуючи семінари, читаючи періодичні видання, працюючи з правовими базами.

bigmir)net TOP 100